pokoj 1:

Thunderbird Hotels Carrera   mapa umístění

Poloha ubytovacího zařízení
Thunderbird Hotels Carrera stojí přímo v centru města Lima. V blízkosti se nachází Nákupní centrum Risso a nedaleko je i Přírodopisné muzeum. Tento hotel se nalézá nedaleko od těchto zajímavostí: Park La Reserva a Magický vodní okruh.

Pokoje
V jednom z 99 klimatizovaných pokojů se budete cítit jako doma. Bezdrátový internet zdarma vám zajistí spojení se světem a televize, která nabízí kabelové kanály, dobrou zábavu. K vybavení koupelen patří vana se sprchou a vysoušeč vlasů. Další užitečné vybavení a služby: telefon a psací stůl. Úklid pokojů se provádí denně.

Vybavení
Terasa nabízí skvělý výhled a k dispozici je také vinařství napojené na ubyt. zařízení. Součástí vybavení jsou také bezdrátový internet zdarma a rozšířené recepční služby.

Možnosti stravování
Když dostanete hlad, navštivte hotelovou restauraci, kde se podává snídaně, oběd a večeře. Kromě toho vám bude k dispozici také 24hodinová pokojová služba, chcete-li zůstat v pohodlí svého pokoje. Chcete-li si vychutnat svůj oblíbený nápoj, bude vám k dispozici bar nebo salonek.

Služby pro pracovní cesty a další vybavení
Hostům jsou k dispozici business centrum s nepřetržitým provozem, zapůjčení novin ve vestibulu a čistírna oděvů. Za příplatek jsou hostům poskytovány tyto dopravní služby: kyvadlová doprava na letiště (k dispozici nonstop). Navíc je k dispozici samostatné parkování zdarma.

Top VybaveníBook Lima hotels.

Whether you`re traveling for business or pleasure, you`ll find a wide range of properties from budget accommodations to 5 star luxury hotels in Lima , all of them are within your reach and can be booked online.

Always great rates!


pokoj/Ubytování (Zobrazit vše)